.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

Wstrzymanie peregrynacji relikwii Św. Jana Pawła II

Wstrzymujemy peregrynację relikwii Św. Jana Pawła II - patrona Akcji Katolickiej po Parafialnych Oddziałach Akcji Katolickiej Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej. Relikwie do czasu wznowienia pozostają w kościele Św. Michała Archanioła w Nowej Soli. Termin wznowienia peregrynacji zostanie przekazany po odwołaniu niebezpieczeństwa związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
Zachowujmy odpowiedzialność a wszystkie troski i potrzeby związane z panującą sytuacją polecajmy w naszych osobistych modlitwach.

Króluj nam Chryste!

Ryszard Furtak
Prezes Akcji Katolickiej Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej
 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.