.: Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej - zapraszamy :.

Zespół Szkół Katolickich w Zielonej Górze zaprasza do nauki

Sprawa nauczania i wychowania młodego pokolenia stanowi ważne zadanie rodziny i Kościoła, dlatego też Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej jako organ prowadzący, podejmuje dzieło rozwoju Zespołu Szkół Katolickich w Zielonej Górze. Gratuluję dyrekcji, nauczycielom i wychowankom wielu doskonałych osiągnięć. Nasi uczniowie odnosili sukcesy  w rywalizacji międzyszkolnej, miejskiej, wojewódzkiej (na zdjęciu obok Janek zwycięzca konkursu wojewódzkiego ze swoim wynalazkiem) a także na poziomie kraju! Serdecznie dziękuje wszystkim tym, którzy w mijającym roku szkolnym włożyli wiele osobistego wysiłku w działalność tej placówki. 

Z niezmienną świadomością, że w dzisiejszym otoczeniu należy nieustannie budować i uwrażliwiać na wychowanie młodego pokolenia w oparciu o Boże wartości, pragnę zachęcić do podjęcia nauki w kolejnym roku szkolnym 2015/2016.

Aktualnie jest jeszcze po kilka miejsc w klasach:

-  I, II, III, IV i VI szkoły podstawowej
-  I (politechniczna i artystyczna), II, III gimnazjum
-  I liceum

Czesne,  czyli miesięczna opłata za naukę wynosi 150 zł. (inaczej w liceum).
Istnieje możliwość spotkania indywidualnego z rodzicami.
Więcej szczegółów na www.katolik.zgora.pl       tel. 68 327 39 93  lub  794 377 770

 

Jan Paweł II z przemówienia do polskich biskupów w styczniu 1993r.

"Niezastąpionym środkiem formacji apostolskiej świeckich są organizacje, stowarzyszenia i ruchy katolickie. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje Akcja Katolicka, która kiedyś w Polsce była tak żywa i przynosiła tyle wspaniałych owoców. Trzeba więc, aby na nowo odżyła".

 
 

Copyright © 2013 Akcja Katolicka Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by JoomlArt.com. Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.